Sis llistes es presen a les eleccions del proper 24 de maig. (llistes provisionals)

Candidatura nº 3. COMPROMÍS PER ALBALAT DELS SORELLS:COMPROMÍS (COMPROMÍS)

1. NICOLAU JOSEP CLARAMUNT RUIZ

2. MARISA GIMENO TAMARIT

3. SONIA CLEMENTE BIOT

4. XAVIER VAZQUEZ TORRES

5. ESTHER GALLEGO MOLLÁ

6. SALVA CORTINA MUÑOZ

7. VICENT DEVÍS GIMENO

8. CARMEN ROIG ROIG

9. RAMON RUIPEREZ LOPEZ

10. Mª ROSA GARCÍA ROBLE

11. JOSEP ANTONI ROS MUÑOZ

Suplentes

1. DAVID PATO ARAGÓN

2. JOSEFINA CLARAMUNT BOLEA

3. VICENT TORTAJADA FENOLLOSA

 

Candidatura nº 183. ESQUERRA UNIDA PAÍS VALENCIÀ:ACORD MUNICIPAL (EUPV:AC)

1. FERNANDO HIDALGO ALCAÑIZ

2. FERNANDO AUCEJO GIL

3. AURORA MARIA CHAPA PEREZ

4. JESUS MANZANEQUE GOMEZ

5. PILAR LOPEZ MOYA

6. VICENTE ALARCON SANCHEZ

7. JULIA CHAPA MIRALLES

8. JOAQUIN LOPEZ MOYA

9. ENRIQUE LEON GALLEGO

10. MªCARMEN CAMARILLAS VALERO

11. GLORIA CHAPA PEREZ

 

Candidatura nº 193. PAU PER ALBALAT UNIT (PAU)

1. VICENTE JESUS ALMENAR CLIMENT

2. VICENTE VIVO LOPEZ

3. LAURA VARDZIUKEVICIUTE

4. JUAN BOSCO HURTADO RUIZ

5. VANESA MONFERRER YUSTE

6. MIGUEL TARI RUS

7. ALBERTO FRANCISCO MENDOZA JORDA

8. MARIA AMPARO ALMENAR CLIMENT

9. RUBEN MARTINEZ PEREZ

10. MARIA CARMEN CLAR SANIA

11. DULCE NOMBRE DE MARIA MARTI SANZ

Suplentes

1. FRANCISCO JORDA IVARS

2. MARIA DEL CARMEN MARTI SANZ

3. JESUS ESTEVE CLARAMUNT

 

Candidatura nº 147. ARA JUNTS ALBALAT DELS SORELLS (ARA JUNTS ALBALAT)

1. DANIEL GIMENO BENLLIURE

2. MARIA DEL SOL PRIETO GARCIA

3. MARIA LEIRE GONZALEZ DE LANGARICA CASTAÑO

4. LAYLA GHADBAN RODRIGUEZ

5. SAMY GHADBAN RODRIGUEZ

6. MARIA JOSE RODRIGUEZ ALBERT

7. JUAN VICENTE ALCAINA RIVAS

8. ANA MARIA BORREDA PLUME

9. CARLOS FLORENCIO SEGUI MUELA

10. MARIA TERESA SORIANO SAEZ

11. VICENTE JOSE MARIN ROIG RODRIGUEZ

Suplentes

1. MARIA ISABEL SAEZ PASTOR

 

Candidatura nº 109. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. YOLANDA SANCHEZ HERRERO

2. AMANDA TARRAL GONZALEZ

3. PABLO ESPINOSA ALCOBENDAS

4. SARA RUIZ MARTINEZ

5. VICENTE SANSABAS GALARZA

6. MARIA CONSUELO PALOMARES HUGUET

7. AMADIS GARCES SANCHEZ

8. BRUNA DEL CASTILLO ESTELLES

9. MANUEL FERNANDEZ LOSA

10. DOLORES BURGOS ALBA

11. JOSE DIAZ AIVAR

Suplentes

1. ROSA RIBES ALONSO

2. ISAAC BARBA CABELLO

3. AMPARO MARTINEZ GIMENO

 

Candidatura nº 71. PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE RAFAEL TAMARIT SOTOMAYOR

2. ENCARNACION MARIA PEREZ HERRERO RODRIGUEZ

3. JOSE VICENTE CATALA BAUSET

4. MARIA ENCARNACION ROYO MUÑOZ

5. JUAN RUIZ VAZQUEZ

6. JAVIER GONZALEZ MUÑOZ

7. FRANCISCO JAVIER MARTINEZ CUTILLAS

8. MARIA SOLEDAD PECHUAN MORENO

9. GABRIELA FIZ RUIX 10. EDUARDO VIDAL DELGADO

11. MARIA DEL CARMEN MERCEDES TORMOS MUÑOZ

Suplentes

1. CLARA ISABEL CARCELLER VALLS

2. ANA BELEN MUÑOZ ORTS

3. JUAN ANTONIO RAMOS FERRER

4. MATEO GERARDO SANCHO TORMOS

5. CARMEN GARCIA RODRIGUEZ

6. JOSE CELDA RAMON

7. MARIA PILAR MUÑOZ DOLZ

 

Arxivat en: General

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *